O nás

O nás:

Realitná kancelária „LEVICKÉ REALITY“ je ambiciózna spoločnosť zameraná na obchodovanie s nehnuteľnosťami. Realitami sa zaoberáme už viac ako 10 rokov a našim klientom poskytujeme komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, vrátane právneho servisu a tiež finančného poradenstva s kvalifikovanými a licencovanými partnermi z finančného sektoru, ktorí pomáhajú nachádzať tie najlepšie riešenia investícii našich klientov.

Prostredníctvom našich zmluvných partnerov zabezpečujeme pre našich klientov odborný právny servis , vypracovanie kúpno-predajných, nájomných, darovacích a iných zmlúv, znaleckú a geodetickú činnosť, ako aj pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom. Neustále sa vzdelávame a riadime sa prísnym etickým kódexom.

Vieme, že vybrať si na bývanie tú správnu nehnuteľnosť je skutočne veľmi náročné. Zverte sa však do našich rúk a my sa o Vás postaráme! Poskytneme Vám profesionálny a komplexný odborný servis v oblasti predaja a kúpy nehnuteľností od „A“ po „Z“. Postaráme sa o všetko – od Vášho dopytu, až po reálne „nasťahovanie sa“ do novej nehnuteľnosti. Nemusíte mať starosti so žiadnymi náročnými formalitami, ktoré tieto záležitosti obnášajú – všetko vybavíme starostlivo za Vás.

Dôvera klientov je pre nás skutočne veľmi dôležitá a veríme, že oceníte aj našu priateľskú komunikáciu, ktorou Vám celý ten náročnejší priebeh obstarania, či predaja nehnuteľnosti chceme trochu odľahčiť.

Veríme, že našim profesionálnym prístupom pomôžeme nájsť to najlepšie riešenie v otázke investície do Vami vybranej nehnuteľnosti. Ak nás odporučíte ďalej, bude to prejavom Vašej spokojnosti a naším obrovským ocenením Vás, našich klientov.Levicke-reality s.r.o.
Monika Lukáčová
Prevádzka: Mlynská 2238/1, Levice 934 01
(Hore na 2. poschodí)

IČO: 51322421
DIČ: 2120679220

Tel: +421 908 903 430
Emal: lukacova@levicke-reality.sk

Výpis z obchodného registra nájdete na tomto odkaze.


Monika Lukáčová, Levicke-reality
Prevádzka: Mlynská 2238/1, Levice 934 01
(Hore na 2. poschodí)

IČO: 44707223
DIČ: 1080960573

Tel: +421 908 903 430
Emal: lukacova@levicke-reality.sk

Pre výpis zo živostenského registra prosím vložte IČO: 44707223 na tomto odkaze.