Kariéra

Kariéra

Ponuka práce:

Ak chcete podnikať v realitách, obráťte sa na nás – s našimi skúsenosťami a dobrou znalosťou trhu, Vám pomôžeme s rozbehom Vašej kariéry realitného makléra.

Hľadáme ambicióznych, dynamických, samostatných a lojálnych ľudí.

Máme záujem výhradne o ľudí, ktorí vedia a majú jasnú predstavu o tom, čo od tejto práce očakávajú, sú ochotní sa vzdelávať, plniť si svedomito svoje povinnosti a chcú dosahovať nadštandardné príjmy.

Náplňou práce REALITNÉHO MAKLÉRA / MAKLÉRKY bude:

  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
  • obhliadky nehnuteľností, ich fotodokumentácia a získavanie podrobných informácií
  • návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami
  • aktívna komunikácia s klientmi
  • komunikácia s právnikmi, geodetickou kanceláriou, katastrálnym úradom, bankovými subjektmi a tiež s našimi licencovanými finančnými poradcami
  • príprava zmluvnej dokumentácie spojená s obchodovaním s nehnuteľnosťami
  • odovzdávanie nehnuteľností novým majiteľom

Požadujeme:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • obchodný talent
  • lojalitu
  • časovú flexibilitu
  • samostatnosť a zodpovedný prístup ku práci
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • vlastný automobil
  • živnostenský list

Výhody:

  • nadštandardný finančný príjem
  • flexibilná pracovná doba
  • bezplatné zaškolenie a právna podpora

Vhodné aj pre uchádzačov bez realitnej praxe – ak ste šikovní a zdatní a ste presvedčení o tom, že v tejto práci by ste sa naozaj „našli“ , pomôžeme Vám sa zapracovať a radi Vás prijmeme medzi seba 🙂